[ Uitslagen AH Halve Marathon 2013, 10km en 5km (volgens binnenkomst) ]  

 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    223  Sjors Thielen              ATV Venray            1989      1e M5K                                           18:10    18:10  
    2    133  Tom van Deurzen            Nijmegen              1985      2e M5K       18:29                               18:42    18:41  
    3    166  Stephan Boekholt           Goch (GER)            1978      3e M5K                                           18:56    18:56  
    4    226  Danny Froeling             Cifla                 1972      4e M5K       19:19                               19:31    19:31  
    5    164  Sem Cornelissen            Oploo                 1997      5e M5K        7:29                               19:42    19:42  
    6    183  André Webers               Mook                  1969      6e M5K                                           19:49    19:48  
    7    118  Erik Willems               Olympus Land van Cui  1966      7e M5K       19:49                               20:04    20:03  
    8    232  Geert Linders              Vierlingsbeek         1966      8e M5K                                           20:15    20:15  
    9    168  Eric Sommers               Sporting Boxmeer      1963      9e M5K       20:08                               20:21    20:20  
   10     18  Martin van Leyden          Boxmeer               1965     10e M5K       20:11                               20:26    20:25  
   11    130  Theo Aben                  Olympus Land van Cui  1955     11e M5K        8:39                               20:53    20:53  
   12    190  Frank Broeks               Mill                  1982     12e M5K        8:39                               20:55    20:55  
   13    139  Hennie van der Cruijsen    Vitesse '08           1962     13e M5K       21:02                               21:13    21:13  
   14     78  Marjan Wintjes             GAC Gemert            1962      1e V5K        9:25                               21:38    21:38  
   15    242  Giel Gerrits               Escharen              2000     14e M5K       21:28                               21:46    21:42  
   16    240  Anton Gerrits              Grave                 1965     15e M5K       21:32                               21:47    21:45  
   17     51  Laura Albers               Gassel                1992      2e V5K       21:28                               21:50    21:41  
   18    191  Theo van de Ligt           Elsendorp             1949     16e M5K       21:53                               22:07    22:05  
   19    184  Maarten Manders            Mill                  1961     17e M5K       21:50                               22:09    22:04  
   20     95  Eric Verschuren            GAC Gemert            1988     18e M5K       21:56                               22:10    22:09  
   21     54  Dennis Snijder             Venray                1981     19e M5K                                           22:24    22:24  
   22     83  Johan Verheijen            Mill                  1964     20e M5K       22:24                               22:42    22:40  
   23    156  Guido Verdijck             Sporting Boxmeer      1965     21e M5K       22:52                               23:07    23:06  
   24     97  Rik Bongaards              Ledeacker             1988     22e M5K       23:13                               23:29    23:27  
   25    175  Jos Thielen                Wanssum               1959     23e M5K       23:14                               23:33    23:29  
   26    228  Willem Toonen              Siebengewald          1983     24e M5K       23:23                               23:45    23:35  
   27    230  Bert Wuestenenk            Gennep                1966     25e M5K       11:40                               23:54    23:54  
   28     59  Astrid Castricum           Middelaar             1970      3e V5K       23:55                               24:09    24:08  
   29     86  Mirella van Haren          Gennep                1976      4e V5K       23:51                               24:09    24:06  
   30    185  Harm Peeters               Meerlo                1976     26e M5K       24:01                               24:28    24:16  
   31    144  Thijs van Kempen           Westerbeek            1958     27e M5K       24:46                               25:07    25:01  
   32     53  Michael Koek               Venray                1985     28e M5K       25:03                               25:26    25:21  
   33    125  Patrick Kersten            Millingen aan de Rij  2001     29e M5K       25:15                               25:37    25:29  
   34    112  Will Arts                  Cuijk                 1947      5e V5K       25:27                               25:50    25:42  
   35    134  Mirjam van der Wielen      Schaijk               1969      6e V5K       25:50                               26:08    26:06  
   36      9  Natasja Marcellis          Overloon              1969      7e V5K       25:57                               26:11    26:10  
   37    126  Stefan Kersten             Millingen aan de Rij  2001     30e M5K       25:58                               26:20    26:11  
   38    127  Pierre Kersten             Millingen aan de Rij  1964     31e M5K       25:59                               26:21    26:11  
   39    142  Freek van den Elsen        Meerlo                1983     32e M5K       26:00                               26:28    26:17  
   40    229  Wilma Cornelissen          Wilbertoord           1952      8e V5K       26:07                               26:29    26:23  
   41    172  Geert Heijsterman          Middelaar             1952     33e M5K       26:03                               26:29    26:19  
   42    220  Josefine Deckers           Kalkar (GER)          2000      9e V5K       26:20                               26:34    26:31  
   43      3  Frank Weimar               Best                  1961     34e M5K       26:37                               26:57    26:56  
   44     31  Maike Thijssen             Cuijk                 1984     10e V5K       27:05                               27:25    27:22  
   45    131  Joyce Reijs                Haps                  1977     11e V5K       26:54                               27:25    27:11  
   46    194  Trudo Jans                 Olympus Land van Cui  1967     35e M5K       26:55                               27:30    27:09  
   47    215  Judith Scheers             Milsbeek              1966     12e V5K       27:14                               27:50    27:31  
   48      4  Ingrid van Lieshout        Venhorst              1973     13e V5K       27:37                               28:02    27:56  
   49    153  Wilma vd Broek             Boxmeer               1954     14e V5K       27:30                               28:02    27:47  
   50    163  Rien Cornelissen           Oploo                 1962     36e M5K       27:50                               28:07    28:05  
   51    224  Irma Melsen                Boxmeer               1985     15e V5K       27:48                               28:11    28:05  
   52    116  Jan van Hoof               Cuijk                 1959     37e M5K       28:33                               28:56    28:48  
   53    117  Esther van Hoof            Cuijk                 1988     16e V5K                                           28:57    28:48  
   54     19  Eliane Reehuis             Well Lb               1979     17e V5K       28:42                               29:05    29:00  
   55    114  Danielle Vullings          Gennep                1973     18e V5K       28:47                               29:10    29:04  
   56    213  Jessie Sahertian           Gennep                1980     38e M5K       28:35                               29:12    28:53  
   57    108  Conny Kuijpers             Gennep                1967     19e V5K       28:39                               29:13    28:57  
   58    206  Roos Jozephs               Gennep                1990     20e V5K       29:11                               29:46    29:29  
   59    200  Ruud de Haan               Milsbeek              1962     39e M5K       29:15                               29:46    29:33  
   60    204  Norman Hutuely             Gennep                1971     40e M5K       29:24                               29:59    29:39  
   61     57  Anouk Vermeulen            Venray                1991     21e V5K       29:54                               30:11    30:06  
   62     58  Maryse Platel              Venray                1980     22e V5K       29:53                               30:12    30:07  
   63     45  Christa Sanders            Gennep                1957     23e V5K       30:05                               30:26    30:20  
   64    132  Mirjam Meeuws              Ottersum              1985     24e V5K       30:38                               31:12    30:57  
   65     62  Peter Kok                  Nijmegen              1962     41e M5K       30:43                               31:20    31:02  
   66     61  Jolanda Kok                Nijmegen              1960     25e V5K       30:43                               31:20    31:03  
   67    214  Milanka van Schayk         Gennep                1976     26e V5K       31:58                               32:33    32:16  
   68    216  Astrid Steinmann           Gennep                1964     27e V5K       31:58                               32:33    32:16  
   69    212  Elise Rutten               Heijen                1981     28e V5K       32:32                               33:09    32:53  
   70    208  Conny Martens              Gennep                1967     29e V5K       33:04                               33:40    33:25  
   71    210  Yvonne Rikken              Gennep                1957     30e V5K       33:09                               33:41    33:28  
   72    203  Ellen Hermse               Gennep                1968     31e V5K       33:10                               33:42    33:28  
   73    211  Miranda van Roosmalen      Heijen                1973     32e V5K       33:22                               34:00    33:41  
   74     52  Sandra Lucassen            Heijen                1972     33e V5K       34:10                               34:42    34:29  
   75    199  Rowena Anker               Gennep                1969     34e V5K       34:07                               34:45    34:26  
   76    209  Astrid Nugteren            Milsbeek              1990     35e V5K       34:11                               34:45    34:30  
   77    207  Ingrid Kersten             Milsbeek              1959     36e V5K       34:58                               35:37    35:21  
   78    205  Boy Janssen                Heijen                1971     42e M5K       35:33                               36:14    35:53  
   79    221  Ingrid vd Werf             Boxmeer               1973     37e V5K       37:36                               38:19    38:00  
   80    311  Marco Jans                 ATV Venray            1962      1e M10K      26:43                               38:57    38:57  
   81     63  Ralph Steegh               Wellerlooi            1981      2e M10K      19:18    19:48                      39:20    39:19  
   82    161  Pim van den Oever          Olympus Land van Cui  1974      3e M10K      40:15                               40:29    40:28  
   83    217  Truus Steinmetz            Milsbeek              1948     38e V5K       40:00                               40:49    40:28  
   84     90  Raymond van Benthum        Nijmegen              1984      4e M10K      19:46    21:17                      41:18    41:17  
   85    266  Wiljo Ermers               GAC Gemert            1979      5e M10K      21:27    21:37                      43:20    43:19  
   86    325  Frerry Vreede              Gennep                1957      6e M10K      21:20    22:14                      43:50    43:47  
   87    310  Peter Gommans              Ottersum              1956      7e M10K      21:18    22:24                      44:00    43:56  
   88    148  Stefan Verdonschot         Sint Hubert           1985      8e M10K      21:55    21:59                      44:08    44:04  
   89     89  Ton Weijters               avVN                  1950      9e M10K      10:04    23:06                      45:25    45:25  
   90    150  Paul de Hoog               Cuijk                 1968     10e M10K      22:44    23:36                      46:37    46:34  
   91    181  Joris Zeegers              Ledeacker             1962     11e M10K      22:17    24:31                      47:02    47:01  
   92    165  Mark Wientjens             Sint Hubert           1991     12e M10K      21:55    25:16                      47:29    47:24  
   93    135  Robert van Orsouw          Schaijk               1969     13e M10K      25:51    21:38                      47:43    47:41  
   94     93  Niels Moorrees             Venray                1991     14e M10K      24:10    23:21                      47:45    47:45  
   95    102  Henri Jansen               Rhenen                1975     15e M10K      22:28    25:34                      48:21    48:18  
   96    176  Piet Aarts                 Wanssum               1945     16e M10K      11:54    24:31                      48:38    48:38  
   97     23  Vincent van Lienden        Nijmegen              1987     17e M10K      23:50    24:48                      48:56    48:52  
   98    322  Frans Loeffen              Nijmegen              1968     18e M10K      24:33    23:57                      48:57    48:45  
   99    177  Annie Claassen             Malden                1956      1e V10K      23:36    25:21                      49:13    49:11  
  100     50  Marian Wouters-Opsteegh    Escharen              1959      2e V10K      23:35    25:31                      49:24    49:20  
  101     72  Ricardo Kok                Nijmegen              1986     19e M10K      24:19    24:56                      49:28    49:23  
  102     85  Bjorn van Oijen            Venray                1990     20e M10K      24:17    25:02                      49:29    49:28  
  103     91  Bart Schouteten            Ottersum              1980     21e M10K      23:34    25:37                      49:42    49:25  
  104    195  Peter Arts                 Boxmeer               1954     22e M10K      25:06    24:51                      50:14    50:08  
  105    189  Rik Weren                  Gennep                1992     23e M10K      23:53    26:03                      50:17    50:09  
  106    110  Martijn van de Pol         Boxmeer               1980     24e M10K      13:11    25:00                      50:26    50:26  
  107    100  Frank Lamers               Milsbeek              1965     25e M10K      23:13    27:08                      50:45    50:38  
  108    158  Nel Classens               ATV Venray            1954      3e V10K      25:12    25:35                      51:02    51:01  
  109    167  Rian Hebben                Overloon              1965      4e V10K      25:15    25:34                      51:07    51:05  
  110    306  Aimee Bungalembun          Malden                1977      5e V10K      25:15    26:19                      52:06    51:45  
  111    159  Jan Maessen                ATV Venray            1952     26e M10K      25:56    26:24                      52:41    52:37  
  112     41  Wendy Jungen               Vitesse '08           1974      6e V10K      25:42    26:49                      52:49    52:46  
  113    313  Hans Jacobs                Monster               1962     27e M10K      25:56    27:08                      53:30    53:20  
  114    321  Jan Verbeek Wolthuys       Vitesse '08           1948     28e M10K      26:31    27:47                      54:40    54:34  
  115    312  Johan Verbeek Wolthuys     Ven-Zelderheide       1989     29e M10K      26:31    27:47                      54:40    54:35  
  116    314  Ferry Lekatompessy         Arnhem                1964     30e M10K      26:17    27:49                      54:44    54:22  
  117    143  Emiel Geurtjens            Meerlo                1982     31e M10K      27:02    27:17                      54:47    54:35  
  118     24  José Arts                  Sporting Boxmeer      1956      7e V10K      26:48    28:35                      55:37    55:34  
  119    187  Antwan Terburg             Sporting Boxmeer      1971     32e M10K      26:01    29:20                      55:40    55:35  
  120    192  Mark van Beek              Sporting Boxmeer      1972     33e M10K      26:43    28:37                      55:43    55:35  
  121    320  Hugo Barten                Beugen                1969     34e M10K      26:54    28:55                      56:09    56:05  
  122    182  Dorien Gerrits             Sporting Boxmeer      1967      8e V10K      26:54    28:57                      56:12    56:05  
  123    319  Toon van Tienen            Rijkevoort            1946     35e M10K      27:04    28:54                      56:20    56:13  
  124     37  Yvonne Steegh              Venray                1983      9e V10K      28:18    28:12                      57:05    56:46  
  125    225  Annemiek Jacobs            Monster               1964     10e V10K      28:17    29:52                      58:32    58:22  
  126    267  Sanne Brouwers             GVAC                  1985     11e V10K      17:46                               59:00    59:00  
  127     87  Henriet van Lankveld       Beugen                1986     12e V10K      28:29    31:03                      59:58    59:55  
  128    227  Marcel Loeffen             Schaijk               1951     36e M10K      29:02    30:58                    1:00:25  1:00:18  
  129     71  Bart Kroon                 Gennep                1974     37e M10K      29:02    31:01                    1:00:27  1:00:17  
  130     75  Max Mensert                Cuijk                 1972     38e M10K      27:53    32:44                    1:00:58  1:00:54  
  131     65  Sanne Meussen              Nijmegen              1986     13e V10K      28:30    32:06                    1:01:02  1:00:50  
  132     64  Lieke Meussen              Nijmegen              1991     14e V10K      28:30    32:07                    1:01:03  1:00:51  
  133    323  Marleen Kamps Vermeer      Gennep                1982     15e V10K      29:47    33:56                    1:04:23  1:04:05  
  134      5  Annemarie Peijnenborgh     Nijmegen              1981     16e V10K      30:56    34:20                    1:05:48  1:05:33  
  135    155  Jeroen Pollen              Pegasus               1971      1e M40       17:12    18:08    18:26    18:44  1:12:39  1:12:39  
  136    198  Jay Sauer                  Cifla                 1972      2e M40       17:27    18:09    18:49    19:26  1:14:01  1:14:00  
  137     16  Milan Perc                 Cuijk                 1971      3e M40       18:08    19:54    20:23    20:41  1:19:19  1:19:17  
  138     10  Vincent Horstink           Nijmegen              1954      1e M55       19:38    20:45    21:26    21:34  1:23:34  1:23:34  
  139    196  Esmé Möricke               Cifla                 1979      1e V         20:25    21:09    21:20    21:11  1:24:14  1:24:14  *
  140    197  Arthur Schramade           Cifla                 1969      4e M40       18:09    23:23    21:20    21:12  1:24:15  1:24:14  
  141    136  Rob Kerkhof                Olympus Land van Cui  1968      1e M45       18:15    20:47    22:03    23:17  1:24:36  1:24:35  
  142     81  Erwin Jaspers              Ven-Zelderheide       1965      2e M45       19:50    21:33    21:47    21:41  1:25:01  1:25:00  
  143     56  Pascal Hodselmans          Scopias               1970      5e M40       20:50    22:03    22:17    22:01  1:27:23  1:27:21  
  144    264  Daphne Lensen              Cifla                 1977      1e V35       20:25    21:59    22:31    22:29  1:27:37  1:27:37  
  145    169  Renske Smetsers            Nijmegen              1978      2e V         21:22    22:40    23:10    22:44  1:30:09  1:30:07  
  146    262  Jan Nabuurs                Stevensbeek           1962      1e M50       21:15    22:47    23:11    23:56  1:31:25  1:31:23  
  147    105  Erik Wijnoogst             Mierlo                1966      3e M45       21:16    22:46    23:14    23:56  1:31:28  1:31:25  
  148     88  Guus Brugman               Venray                1969      6e M40       21:23    22:48    23:24    25:09  1:33:04  1:32:59  
  149     70  Leon Nillessen             Cifla                 1966      4e M45       22:59    23:51    24:20    22:26  1:33:47  1:33:47  
  150     77  Michiel Balster            Heumen                1975      1e M         22:53    23:51    23:40    23:05  1:33:47  1:33:41  
  151     66  Pieter Classens            Oirlo                 1957      2e M55       21:58    23:24    24:01    24:48  1:34:31  1:34:24  
  152    263  Henry Verbugt              Lopersgroep Deurne    1962      2e M50       22:48    23:58    24:20    24:06  1:35:28  1:35:24  
  153    173  Willie van Boxtel          Olympus Land van Cui  1964      5e M45       22:50    24:02    24:25    24:06  1:35:39  1:35:37  
  154    119  Richard van Driel          Doornenburg           1962      3e M50       21:34    24:10    24:59    25:18  1:36:17  1:36:15  
  155     34  Thomas Rauers              Kevelaer (GER)        1969      7e M40       22:56    24:10    24:34    24:20  1:36:22  1:36:12  
  156     29  Jurgen Engels              Ledeacker             1974      2e M         22:53    23:59    24:26    24:59  1:36:32  1:36:31  
  157     98  Petra Bilthof              Nijmegen              1979      3e V         24:18    24:30    24:11    23:35  1:36:53  1:36:46  
  158    180  Ton Rückert                Scopias               1954      3e M55       23:02    24:26    24:44    24:37  1:37:10  1:37:01  
  159     92  Dennis Peters              Groesbeek             1975      3e M         22:53    23:51    24:19    26:08  1:37:30  1:37:24  
  160     27  Jörg Rades                 Kleve (GER)           1968      6e M45       22:51    24:39    25:18    25:14  1:38:16  1:38:14  
  161    171  Marcel Top                 Nijmegen              1957      4e M55       22:39    24:00    25:32    25:49  1:38:29  1:38:15  
  162    104  Tom Hopman                 Ottersum              1989      4e M         23:56    24:55    25:31    25:36  1:40:14  1:40:09  
  163    174  Peter Giesberts            Mook                  1949      5e M55       23:03    25:08    26:08    26:09  1:40:44  1:40:42  
  164    178  Martijn van Heereveld      Cuijk                 1974      5e M         22:49    24:07    26:38    27:08  1:41:01  1:40:57  
  165    129  Marcel Janssen             Gendt                 1952      6e M55       23:05    25:07    26:08    26:56  1:41:27  1:41:26  
  166    111  Hans Nijenhuis             Cifla                 1965      7e M45       24:09    25:44    25:34    25:41  1:41:31  1:41:21  
  167    157  Jeannine Liebrand          Cifla                 1953      1e V50       24:08    25:58    26:12    25:29  1:41:58  1:41:57  
  168    140  Jordan van IJsseldijk      Cifla                 1978      6e M         24:55    26:53    26:46    23:11  1:42:02  1:41:59  
  169    101  Leon Bartels               Scopias               1976      7e M         23:54    25:28    25:52    26:32  1:42:09  1:42:01  
  170    106  Jacco Teerling             Gennep                1972      8e M40       23:54    25:28    25:50    26:40  1:42:15  1:42:06  
  171     33  Heinrich Hoffmann          Goch (GER)            1953      7e M55       24:23    25:41    26:02    26:10  1:42:44  1:42:31  
  172    137  Eugène Roelofs             Sporting Boxmeer      1963      8e M45       22:37    25:11    27:12    27:48  1:43:07  1:43:01  
  173     47  Sven Haberlandt            Duisburg (GER)        1985      8e M         24:45    27:13    27:08    25:39  1:45:08  1:44:55  
  174    160  Albert Dreise              Ciko '66              1963      9e M45       24:41    26:03    26:35    27:30  1:45:09  1:45:00  
  175    186  Robert Timmer              Deventer              1970      9e M40       24:14    26:26    27:12    27:40  1:45:54  1:45:47  
  176    122  Karl-Heinz Scholten        Kevelaer (GER)        1951      8e M55       24:31    26:24    27:18    27:30  1:46:08  1:45:58  
  177      2  Etienne Vissers            Veghel                1968     10e M40       26:00    27:02    26:43    26:01  1:46:15  1:45:59  
  178     36  Geertjan Reuser            Cifla                 1951      9e M55       24:12    25:56    27:35    28:29  1:46:29  1:46:26  
  179     30  Matthee Moons              Malden                1954     10e M55       24:47    26:35    27:19    27:47  1:46:43  1:46:41  
  180    265  Marian Kerkhof             Mill                  1966      1e V45       24:51    26:27    27:27    28:03  1:47:05  1:47:01  
  181    154  Martin Landstra            Olympus Land van Cui  1970     11e M40       24:51    26:26    27:27    28:03  1:47:05  1:47:01  
  182     69  Ben Nieuwhof               Arnhem                1960      4e M50       24:16    27:40    31:18    23:51  1:47:23  1:47:18  
  183    151  Achilles Smeltink          Groesbeek             1969     12e M40       25:59    27:19    27:52    26:53  1:48:21  1:48:14  
  184    123  Jan van Gelder             Gennep                1978      9e M         23:58    25:54    27:07    31:21  1:48:48  1:48:38  
  185     20  Wim Simmelink              Vitesse '08           1961      5e M50       26:04    27:18    27:45    28:05  1:49:38  1:49:28  
  186    138  Rene Verkuijlen            Rijkevoort-De Walser  1966     10e M45       25:27    26:33    27:10    30:11  1:49:49  1:49:37  
  187     46  Peter Plank                Wesel (GER)           1966     11e M45       24:45    27:13    28:04    29:41  1:50:10  1:49:58  
  188     82  Peter Agterberg            Gennep                1970     13e M40       27:47    27:05    27:41    28:02  1:51:05  1:50:49  
  189     73  Maarten Peters             Westerbeek            1971     14e M40       24:45    26:53    28:31    30:50  1:51:23  1:51:15  
  190     49  Peter Claassen             Wilbertoord           1952     11e M55       25:31    28:12    28:50    29:56  1:52:47  1:52:44  
  191    149  Erik Wellens               Groesbeek             1969     15e M40       26:07    27:19    27:53    31:51  1:53:25  1:53:25  
  192    120  Luc Poelen                 Groesbeek             1984     10e M         22:55    24:28    33:53    31:50  1:53:25  1:53:21  
  193     67  Leo Walker                 GVAC                  1961      6e M50       25:33    26:57    29:02    31:38  1:53:32  1:53:28  
  194    193  Sjaak van den Oever        Westerbeek            1951     12e M55       26:03    28:31    29:15    29:40  1:53:50  1:53:43  
  195    113  Hans Smits                 ATV Venray            1958      7e M50       27:23    28:45    29:22    28:18  1:54:18  1:54:04  
  196     94  Harrie Mathijsen           ATV Venray            1957     13e M55       27:23    28:45    29:22    28:18  1:54:18  1:54:03  
  197    103  Martin Toonen              Vitesse '08           1950     14e M55       25:38    28:37    29:43    30:15  1:54:40  1:54:28  
  198    152  Wim Kremers                Waalre                1952     15e M55       25:29    28:02    29:38    31:33  1:55:15  1:54:59  
  199    141  Martin Geurts              Nijmegen              1958     16e M55       27:22    28:45    29:24    30:56  1:56:59  1:56:42  
  200     13  Erwin van Eerden           Nieuwstadt            1968     12e M45       28:33    30:16    29:59    28:03  1:57:21  1:57:04  
  201     26  Henri van Aalst            Atletico '73          1960      8e M50       27:23    28:46    29:24    31:16  1:57:21  1:57:06  
  202     15  Ronald Pikkert             Vitesse '08           1961      9e M50       25:14    28:18    31:08    32:47  1:57:51  1:57:40  
  203     28  Huub Steinmann             AV Wijchen            1960     10e M50       28:38    31:46    29:40    30:15  2:00:51  2:00:35  
  204     40  Wilbert Cornelissen        Bergen Lb             1969     16e M40       27:41    30:35    31:09    33:02  2:02:59  2:02:44  
  205    115  Sanne Eeren                Groesbeek             1985      4e V         29:05    31:43    31:07    30:54  2:03:06  2:03:00  
  206     39  Ruud Tonnissen             Bergen Lb             1967     13e M45       27:41    31:00    31:56           2:05:23  2:05:09  
  207     68  Matthias Ernst             Dinslaken (GER)       1968     14e M45       29:04    31:33    32:28    34:49  2:08:25  2:08:12  
  208    124  Carolien Neijenhuis        Millingen aan de Rij  1969      1e V40       28:47    31:46    33:16    34:28  2:08:40  2:08:33  
  209     17  Elke Appelhof              Schaijk               1983      5e V         29:01    31:59    32:52    34:40  2:08:55  2:08:44  
  210     55  Kees Egberts               Castricum             1951     17e M55       28:31    32:03    33:28    35:53  2:10:18  2:10:09  
  211      8  Lisanne Barnhoorn          Cifla                 1989      6e V         28:50    32:07    34:06    36:08  2:11:27  2:11:27  
  212      6  André van Maarschalkerwaa  Leunen                1968     15e M45       28:47    31:57    34:52    36:55  2:12:57  2:12:49  
  213    146  Johan van de Hee           Boxmeer               1963     16e M45       31:06    32:41    33:45    38:13  2:16:21  2:16:05  
  214     80  Dorien van Gemert          Bemmel                1962      2e V50       33:00    34:19    36:39    37:49  2:22:16  2:22:04  
  215     60  Jac Spaan                  Millingen aan de Rij  1939     18e M55       31:26    34:12    38:17    37:58  2:22:21  2:22:12  
  216    121  Anton Selman               Gendt                 1963     11e M50       25:29    26:51    28:02           2:23:03  2:22:53  
  217     84  Natasja van Beurden        Bemmel                1963      2e V45       34:04    37:31    39:05    39:28  2:30:38  2:30:26  
  218     74  Wilma Berndsen             Arnhem                1959      3e V50       34:03    37:33    39:03    39:28  2:30:38  2:30:26  

[ Uitslagen Jeugdloop 2013 (volgens binnenkomst) ]  

 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- --------  ------
    1    234  Guus Jans                  Vianen Nb             2002      1e JJ         2:10     2:23     2:23  17,245 
    2    222  Martijn Jansen             Venlo Blerick         2002      2e JJ         2:14     2:26     2:26  16,890 
    3    233  Jules van Daal             Gennep                2002      3e JJ         2:27     2:40     2:39  15,509 
    4    236  Jonas van Daal             Gennep                2004      4e JJ         2:29     2:42     2:41  15,317 
    5    238  Lotte van Orsouw           Schaijk               2003      1e JM         2:30     2:42     2:42  15,222 
    6    245  Jelle Tonnissen            Bergen Lb             2001      5e JJ         2:37     2:51     2:51  14,421 
    7    237  Thomas van Orsouw          Schaijk               2006      6e JJ                  2:54     2:54  14,172 
    8    219  Len Deckers                Kalkar (GER)          2007      7e JJ                  2:54     2:54  14,172 
    9    244  Stan van Beek              Sint Anthonis         2006      8e JJ         2:41     2:55     2:55  14,091 
   10    239  Jet Gerrits                Oeffelt               2007      2e JM         2:42     2:58     2:57  13,932 
   11    235  Mart Noij                  Gennep                2005      9e JJ         2:43     3:01     3:00  13,700 
   12    231  Neel Teerling              Gennep                2006      3e JM         2:51     3:06     3:06  13,258 
   13    241  Jondar Hoenselaar          Ottersum              2003     10e JJ         3:16     3:30     3:29  11,799 
   14    218  Benjamin Deckers           Kalkar (GER)          2003     11e JJ         3:18     3:33     3:33  11,577 
   15    243  Iris van Beek              Sint Anthonis         2004      4e JM         3:16     3:34     3:34  11,523 


[ Uitslagen Bambinoloop 2013 (volgens binnenkomst) ]  

 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    902  Finn van de Pol            Boxmeer               2008      1e BJ         0:29  37,241     1:36 
    2    903  Stef Terburg               Groeningen            2008      2e BJ         0:32  33,750     1:46 
    3    764  Cato Gerrits               Oeffelt               2010      3e BJ         0:37  29,189     2:03 
    4    763  Felice Lensen              Groesbeek             2009      1e BM         0:39  27,692     2:10 
    5    901  Joris Lensen               Groesbeek             2011      4e BJ         0:46  23,478     2:33 
    6    762  Mia Deckers                Kalkar (GER)          2011      2e BM         0:50  21,600     2:46 
    7    765  Lenny Terburg              Groeningen            2010      3e BM         0:52  20,769     2:53