[ Uitslagen AH Halve Marathon 2013 (per categorie) ]  

Halve Marathon - M

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1     77  Michiel Balster            Heumen                1975     16e     22:53    23:51    23:40    23:05  1:33:47  1:33:41  
    2     29  Jurgen Engels              Ledeacker             1974     22e     22:53    23:59    24:26    24:59  1:36:32  1:36:31  
    3     92  Dennis Peters              Groesbeek             1975     25e     22:53    23:51    24:19    26:08  1:37:30  1:37:24  
    4    104  Tom Hopman                 Ottersum              1989     28e     23:56    24:55    25:31    25:36  1:40:14  1:40:09  
    5    178  Martijn van Heereveld      Cuijk                 1974     30e     22:49    24:07    26:38    27:08  1:41:01  1:40:57  
    6    140  Jordan van IJsseldijk      Cifla                 1978     34e     24:55    26:53    26:46    23:11  1:42:02  1:41:59  
    7    101  Leon Bartels               Scopias               1976     35e     23:54    25:28    25:52    26:32  1:42:09  1:42:01  
    8     47  Sven Haberlandt            Duisburg (GER)        1985     39e     24:45    27:13    27:08    25:39  1:45:08  1:44:55  
    9    123  Jan van Gelder             Gennep                1978     50e     23:58    25:54    27:07    31:21  1:48:48  1:48:38  
   10    120  Luc Poelen                 Groesbeek             1984     58e     22:55    24:28    33:53    31:50  1:53:25  1:53:21  

Halve Marathon M40

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    155  Jeroen Pollen              Pegasus               1971      1e     17:12    18:08    18:26    18:44  1:12:39  1:12:39  
    2    198  Jay Sauer                  Cifla                 1972      2e     17:27    18:09    18:49    19:26  1:14:01  1:14:00  
    3     16  Milan Perc                 Cuijk                 1971      3e     18:08    19:54    20:23    20:41  1:19:19  1:19:17  
    4    197  Arthur Schramade           Cifla                 1969      6e     18:09    23:23    21:20    21:12  1:24:15  1:24:14  
    5     56  Pascal Hodselmans          Scopias               1970      9e     20:50    22:03    22:17    22:01  1:27:23  1:27:21  
    6     88  Guus Brugman               Venray                1969     14e     21:23    22:48    23:24    25:09  1:33:04  1:32:59  
    7     34  Thomas Rauers              Kevelaer (GER)        1969     21e     22:56    24:10    24:34    24:20  1:36:22  1:36:12  
    8    106  Jacco Teerling             Gennep                1972     36e     23:54    25:28    25:50    26:40  1:42:15  1:42:06  
    9    186  Robert Timmer              Deventer              1970     41e     24:14    26:26    27:12    27:40  1:45:54  1:45:47  
   10      2  Etienne Vissers            Veghel                1968     43e     26:00    27:02    26:43    26:01  1:46:15  1:45:59  
   11    154  Martin Landstra            Olympus Land van Cui  1970     47e     24:51    26:26    27:27    28:03  1:47:05  1:47:01  
   12    151  Achilles Smeltink          Groesbeek             1969     49e     25:59    27:19    27:52    26:53  1:48:21  1:48:14  
   13     82  Peter Agterberg            Gennep                1970     54e     27:47    27:05    27:41    28:02  1:51:05  1:50:49  
   14     73  Maarten Peters             Westerbeek            1971     55e     24:45    26:53    28:31    30:50  1:51:23  1:51:15  
   15    149  Erik Wellens               Groesbeek             1969     57e     26:07    27:19    27:53    31:51  1:53:25  1:53:25  
   16     40  Wilbert Cornelissen        Bergen Lb             1969     70e     27:41    30:35    31:09    33:02  2:02:59  2:02:44  

Halve Marathon M45

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    136  Rob Kerkhof                Olympus Land van Cui  1968      7e     18:15    20:47    22:03    23:17  1:24:36  1:24:35  
    2     81  Erwin Jaspers              Ven-Zelderheide       1965      8e     19:50    21:33    21:47    21:41  1:25:01  1:25:00  
    3    105  Erik Wijnoogst             Mierlo                1966     13e     21:16    22:46    23:14    23:56  1:31:28  1:31:25  
    4     70  Leon Nillessen             Cifla                 1966     15e     22:59    23:51    24:20    22:26  1:33:47  1:33:47  
    5    173  Willie van Boxtel          Olympus Land van Cui  1964     19e     22:50    24:02    24:25    24:06  1:35:39  1:35:37  
    6     27  Jörg Rades                 Kleve (GER)           1968     26e     22:51    24:39    25:18    25:14  1:38:16  1:38:14  
    7    111  Hans Nijenhuis             Cifla                 1965     32e     24:09    25:44    25:34    25:41  1:41:31  1:41:21  
    8    137  Eugène Roelofs             Sporting Boxmeer      1963     38e     22:37    25:11    27:12    27:48  1:43:07  1:43:01  
    9    160  Albert Dreise              Ciko '66              1963     40e     24:41    26:03    26:35    27:30  1:45:09  1:45:00  
   10    138  Rene Verkuijlen            Rijkevoort-De Walser  1966     52e     25:27    26:33    27:10    30:11  1:49:49  1:49:37  
   11     46  Peter Plank                Wesel (GER)           1966     53e     36:50    27:13    28:04    29:41  1:50:10  1:49:58  
   12     13  Erwin van Eerden           Nieuwstadt            1968     66e     28:33    30:16    29:59    28:03  1:57:21  1:57:04  
   13     39  Ruud Tonnissen             Bergen Lb             1967     72e     27:41    31:00    31:56           2:05:23  2:05:09  
   14     68  Matthias Ernst             Dinslaken (GER)       1968     73e     29:04    31:33    32:28    34:49  2:08:25  2:08:12  
   15      6  André van Maarschalkerwaa  Leunen                1968     78e     28:47    31:57    34:52    36:55  2:12:57  2:12:49  
   16    146  Johan van de Hee           Boxmeer               1963     79e     31:06    32:41    33:45    38:13  2:16:21  2:16:05  

Halve Marathon M50

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    262  Jan Nabuurs                Stevensbeek           1962     12e     21:15    22:47    23:11    23:56  1:31:25  1:31:23  
    2    263  Henry Verbugt              Lopersgroep Deurne    1962     18e     22:48    23:58    24:20    24:06  1:35:28  1:35:24  
    3    119  Richard van Driel          Doornenburg           1962     20e     21:34    24:10    24:59    25:18  1:36:17  1:36:15  
    4     69  Ben Nieuwhof               Arnhem                1960     48e     24:16    27:40    31:18    23:51  1:47:23  1:47:18  
    5     20  Wim Simmelink              Vitesse '08           1961     51e     26:04    27:18    27:45    28:05  1:49:38  1:49:28  
    6     67  Leo Walker                 GVAC                  1961     59e     25:33    26:57    29:02    31:38  1:53:32  1:53:28  
    7    113  Hans Smits                 ATV Venray            1958     61e     27:23    28:45    29:22    28:18  1:54:18  1:54:04  
    8     26  Henri van Aalst            Atletico '73          1960     67e     27:23    28:46    29:24    31:16  1:57:21  1:57:06  
    9     15  Ronald Pikkert             Vitesse '08           1961     68e     25:14    28:18    31:08    32:47  1:57:51  1:57:40  
   10     28  Huub Steinmann             AV Wijchen            1960     69e     28:38    31:46    29:40    30:15  2:00:51  2:00:35  
   11    121  Anton Selman               Gendt                 1963     82e     25:29    26:51    28:02           2:23:03  2:22:53  

Halve Marathon M55

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1     10  Vincent Horstink           Nijmegen              1954      4e     19:38    20:45    21:26    21:34  1:23:34  1:23:34  
    2     66  Pieter Classens            Oirlo                 1957     17e     21:58    23:24    24:01    24:48  1:34:31  1:34:24  
    3    180  Ton Rückert                Scopias               1954     24e     23:02    24:26    24:44    24:37  1:37:10  1:37:01  
    4    171  Marcel Top                 Nijmegen              1957     27e     22:39    24:00    25:32    25:49  1:38:29  1:38:15  
    5    174  Peter Giesberts            Mook                  1949     29e     23:03    25:08    26:08    26:09  1:40:44  1:40:42  
    6    129  Marcel Janssen             Gendt                 1952     31e     23:05    25:07    26:08    26:56  1:41:27  1:41:26  
    7     33  Heinrich Hoffmann          Goch (GER)            1953     37e     24:23    25:41    26:02    26:10  1:42:44  1:42:31  
    8    122  Karl-Heinz Scholten        Kevelaer (GER)        1951     42e     24:31    26:24    27:18    27:30  1:46:08  1:45:58  
    9     36  Geertjan Reuser            Cifla                 1951     44e     24:12    25:56    27:35    28:29  1:46:29  1:46:26  
   10     30  Matthee Moons              Malden                1954     45e     24:47    26:35    27:19    27:47  1:46:43  1:46:41  
   11     49  Peter Claassen             Wilbertoord           1952     56e     25:31    28:12    28:50    29:56  1:52:47  1:52:44  
   12    193  Sjaak van den Oever        Westerbeek            1951     60e     26:03    28:31    29:15    29:40  1:53:50  1:53:43  
   13     94  Harrie Mathijsen           ATV Venray            1957     62e     27:23    28:45    29:22    28:18  1:54:18  1:54:03  
   14    103  Martin Toonen              Vitesse '08           1950     63e     25:38    28:37    29:43    30:15  1:54:40  1:54:28  
   15    152  Wim Kremers                Waalre                1952     64e     25:29    28:02    29:38    31:33  1:55:15  1:54:59  
   16    141  Martin Geurts              Nijmegen              1958     65e     27:22    28:45    29:24    30:56  1:56:59  1:56:42  
   17     55  Kees Egberts               Castricum             1951     76e     28:31    32:03    33:28    35:53  2:10:18  2:10:09  
   18     60  Jac Spaan                  Millingen aan de Rij  1939     81e     31:26    34:12    38:17    37:58  2:22:21  2:22:12  

Halve Marathon V

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    196  Esmé Möricke               Cifla                 1979      5e     20:25    21:09    21:20    21:11  1:24:14  1:24:14  *
    2    169  Renske Smetsers            Nijmegen              1978     11e     21:22    22:40    23:10    22:44  1:30:09  1:30:07  
    3     98  Petra Bilthof              Nijmegen              1979     23e     24:18    24:30    24:11    23:35  1:36:53  1:36:46  
    4    115  Sanne Eeren                Groesbeek             1985     71e     29:05    31:43    31:07    30:54  2:03:06  2:03:00  
    5     17  Elke Appelhof              Schaijk               1983     75e     29:01    31:59    32:52    34:40  2:08:55  2:08:44  
    6      8  Lisanne Barnhoorn          Cifla                 1989     77e     28:50    32:07    34:06    36:08  2:11:27  2:11:27  

Halve Marathon V35

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    264  Daphne Lensen              Cifla                 1977     10e     20:25    21:59    22:31    22:29  1:27:37  1:27:37  

Halve Marathon V40

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    124  Carolien Neijenhuis        Millingen aan de Rij  1969     74e     28:47    31:46    33:16    34:28  2:08:40  2:08:33  

Halve Marathon V45

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    265  Marian Kerkhof             Mill                  1966     46e     24:51    26:27    27:27    28:03  1:47:05  1:47:01  
    2     84  Natasja van Beurden        Bemmel                1963     83e     34:04    37:31    39:05    39:28  2:30:38  2:30:26  

Halve Marathon V50

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    157  Jeannine Liebrand          Cifla                 1953     33e     24:08    25:58    26:12    25:29  1:41:58  1:41:57  
    2     80  Dorien van Gemert          Bemmel                1962     80e     33:00    34:19    36:39    37:49  2:22:16  2:22:04  
    3     74  Wilma Berndsen             Arnhem                1959     84e     34:03    37:33    39:03    39:28  2:30:38  2:30:26  

10 Km - Mannen

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- --------  ------
    1    311  Marco Jans                 ATV Venray            1962      1e     38:44             38:57    38:57  15,774 
    2     63  Ralph Steegh               Wellerlooi            1981      2e     19:18    19:48    39:20    39:19  15,627 
    3    161  Pim van den Oever          Olympus Land van Cui  1974      3e     40:15             40:29    40:28  15,183 
    4     90  Raymond van Benthum        Nijmegen              1984      4e     19:46    21:17    41:18    41:17  14,883 
    5    266  Wiljo Ermers               GAC Gemert            1979      5e     21:27    21:37    43:20    43:19  14,184 
    6    325  Frerry Vreede              Gennep                1957      6e     21:20    22:14    43:50    43:47  14,033 
    7    310  Peter Gommans              Ottersum              1956      7e     21:18    22:24    44:00    43:56  13,985 
    8    148  Stefan Verdonschot         Sint Hubert           1985      8e     21:55    21:59    44:08    44:04  13,943 
    9     89  Ton Weijters               avVN                  1950      9e     22:05    23:06    45:25    45:25  13,528 
   10    150  Paul de Hoog               Cuijk                 1968     10e     22:44    23:36    46:37    46:34  13,194 
   11    181  Joris Zeegers              Ledeacker             1962     11e     22:17    24:31    47:02    47:01  13,068 
   12    165  Mark Wientjens             Sint Hubert           1991     12e     21:55    25:16    47:29    47:24  12,962 
   13    135  Robert van Orsouw          Schaijk               1969     13e     25:51    21:38    47:43    47:41  12,885 
   14     93  Niels Moorrees             Venray                1991     14e     24:10    23:21    47:45    47:45  12,867 
   15    102  Henri Jansen               Rhenen                1975     15e     22:28    25:34    48:21    48:18  12,720 
   16    176  Piet Aarts                 Wanssum               1945     16e     23:56    24:31    48:38    48:38  12,633 
   17     23  Vincent van Lienden        Nijmegen              1987     17e     23:50    24:48    48:56    48:52  12,573 
   18    322  Frans Loeffen              Nijmegen              1968     18e     24:33    23:57    48:57    48:45  12,603 
   19     72  Ricardo Kok                Nijmegen              1986     21e     24:19    24:56    49:28    49:23  12,441 
   20     85  Bjorn van Oijen            Venray                1990     22e     24:17    25:02    49:29    49:28  12,420 
   21     91  Bart Schouteten            Ottersum              1980     23e     23:34    25:37    49:42    49:25  12,433 
   22    195  Peter Arts                 Boxmeer               1954     24e     25:06    24:51    50:14    50:08  12,255 
   23    189  Rik Weren                  Gennep                1992     25e     23:53    26:03    50:17    50:09  12,251 
   24    110  Martijn van de Pol         Boxmeer               1980     26e     25:12    25:00    50:26    50:26  12,182 
   25    100  Frank Lamers               Milsbeek              1965     27e     23:13    27:08    50:45    50:38  12,134 
   26    159  Jan Maessen                ATV Venray            1952     31e     25:56    26:24    52:41    52:37  11,677 
   27    313  Hans Jacobs                Monster               1962     33e     25:56    27:08    53:30    53:20  11,520 
   28    321  Jan Verbeek Wolthuys       Vitesse '08           1948     34e     26:31    27:47    54:40    54:34  11,260 
   29    312  Johan Verbeek Wolthuys     Ven-Zelderheide       1989     35e     26:31    27:47    54:40    54:35  11,256 
   30    314  Ferry Lekatompessy         Arnhem                1964     36e     26:17    27:49    54:44    54:22  11,301 
   31    143  Emiel Geurtjens            Meerlo                1982     37e     27:02    27:17    54:47    54:35  11,256 
   32    187  Antwan Terburg             Sporting Boxmeer      1971     39e     26:01    29:20    55:40    55:35  11,054 
   33    192  Mark van Beek              Sporting Boxmeer      1972     40e     26:43    28:37    55:43    55:35  11,054 
   34    320  Hugo Barten                Beugen                1969     41e     26:54    28:55    56:09    56:05  10,955 
   35    319  Toon van Tienen            Rijkevoort            1946     43e     27:04    28:54    56:20    56:13  10,929 
   36    227  Marcel Loeffen             Schaijk               1951     48e     29:02    30:58  1:00:25  1:00:18  10,189 
   37     71  Bart Kroon                 Gennep                1974     49e     29:02    31:01  1:00:27  1:00:17  10,192 
   38     75  Max Mensert                Cuijk                 1972     50e     27:53    32:44  1:00:58  1:00:54  10,089 

10 Km - Vrouwen

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Ronde 2  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- --------  ------
    1    177  Annie Claassen             Malden                1956     19e     23:36    25:21    49:13    49:11  12,492 
    2     50  Marian Wouters-Opsteegh    Escharen              1959     20e     23:35    25:31    49:24    49:20  12,454 
    3    158  Nel Classens               ATV Venray            1954     28e     25:12    25:35    51:02    51:01  12,043 
    4    167  Rian Hebben                Overloon              1965     29e     25:15    25:34    51:07    51:05  12,027 
    5    306  Aimee Bungalembun          Malden                1977     30e     25:15    26:19    52:06    51:45  11,872 
    6     41  Wendy Jungen               Vitesse '08           1974     32e     25:42    26:49    52:49    52:46  11,644 
    7     24  José Arts                  Sporting Boxmeer      1956     38e     26:48    28:35    55:37    55:34  11,057 
    8    182  Dorien Gerrits             Sporting Boxmeer      1967     42e     26:54    28:57    56:12    56:05  10,955 
    9     37  Yvonne Steegh              Venray                1983     44e     28:18    28:12    57:05    56:46  10,823 
   10    225  Annemiek Jacobs            Monster               1964     45e     28:17    29:52    58:32    58:22  10,527 
   11    267  Sanne Brouwers             GVAC                  1985     46e     29:48             59:00    59:00  10,414 
   12     87  Henriet van Lankveld       Beugen                1986     47e     28:29    31:03    59:58    59:55  10,254 
   13     65  Sanne Meussen              Nijmegen              1986     51e     28:30    32:06  1:01:02  1:00:50  10,100 
   14     64  Lieke Meussen              Nijmegen              1991     52e     28:30    32:07  1:01:03  1:00:51  10,097 
   15    323  Marleen Kamps Vermeer      Gennep                1982     53e     29:47    33:56  1:04:23  1:04:05   9,588 
   16      5  Annemarie Peijnenborgh     Nijmegen              1981     54e     30:56    34:20  1:05:48  1:05:33   9,373 

5 Km - Mannen

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    223  Sjors Thielen              ATV Venray            1989      1e              18:10    18:10  17,003 
    2    133  Tom van Deurzen            Nijmegen              1985      2e     18:29    18:42    18:41  16,532 
    3    166  Stephan Boekholt           Goch (GER)            1978      3e              18:56    18:56  16,314 
    4    226  Danny Froeling             Cifla                 1972      4e     19:19    19:31    19:31  15,826 
    5    164  Sem Cornelissen            Oploo                 1997      5e     19:30    19:42    19:42  15,679 
    6    183  André Webers               Mook                  1969      6e              19:49    19:48  15,600 
    7    118  Erik Willems               Olympus Land van Cui  1966      7e     19:49    20:04    20:03  15,405 
    8    232  Geert Linders              Vierlingsbeek         1966      8e              20:15    20:15  15,253 
    9    168  Eric Sommers               Sporting Boxmeer      1963      9e     20:08    20:21    20:20  15,191 
   10     18  Martin van Leyden          Boxmeer               1965     10e     20:11    20:26    20:25  15,129 
   11    130  Theo Aben                  Olympus Land van Cui  1955     11e     20:40    20:53    20:53  14,791 
   12    190  Frank Broeks               Mill                  1982     12e     20:41    20:55    20:55  14,767 
   13    139  Hennie van der Cruijsen    Vitesse '08           1962     13e     21:02    21:13    21:13  14,558 
   14    242  Giel Gerrits               Escharen              2000     15e     21:28    21:46    21:42  14,234 
   15    240  Anton Gerrits              Grave                 1965     16e     21:32    21:47    21:45  14,201 
   16    191  Theo van de Ligt           Elsendorp             1949     18e     21:53    22:07    22:05  13,987 
   17    184  Maarten Manders            Mill                  1961     19e     21:50    22:09    22:04  13,998 
   18     95  Eric Verschuren            GAC Gemert            1988     20e     21:56    22:10    22:09  13,945 
   19     54  Dennis Snijder             Venray                1981     21e              22:24    22:24  13,789 
   20     83  Johan Verheijen            Mill                  1964     22e     22:24    22:42    22:40  13,627 
   21    156  Guido Verdijck             Sporting Boxmeer      1965     23e     22:52    23:07    23:06  13,371 
   22     97  Rik Bongaards              Ledeacker             1988     24e     23:13    23:29    23:27  13,172 
   23    175  Jos Thielen                Wanssum               1959     25e     23:14    23:33    23:29  13,153 
   24    228  Willem Toonen              Siebengewald          1983     26e     23:23    23:45    23:35  13,097 
   25    230  Bert Wuestenenk            Gennep                1966     27e     23:41    23:54    23:54  12,924 
   26    185  Harm Peeters               Meerlo                1976     30e     24:01    24:28    24:16  12,729 
   27    144  Thijs van Kempen           Westerbeek            1958     31e     24:46    25:07    25:01  12,347 
   28     53  Michael Koek               Venray                1985     32e     25:03    25:26    25:21  12,185 
   29    125  Patrick Kersten            Millingen aan de Rij  2001     33e     25:15    25:37    25:29  12,121 
   30    126  Stefan Kersten             Millingen aan de Rij  2001     37e     25:58    26:20    26:11  11,797 
   31    127  Pierre Kersten             Millingen aan de Rij  1964     38e     25:59    26:21    26:11  11,797 
   32    142  Freek van den Elsen        Meerlo                1983     39e     26:00    26:28    26:17  11,752 
   33    172  Geert Heijsterman          Middelaar             1952     41e     26:03    26:29    26:19  11,737 
   34      3  Frank Weimar               Best                  1961     43e     26:37    26:57    26:56  11,468 
   35    194  Trudo Jans                 Olympus Land van Cui  1967     46e     26:55    27:30    27:09  11,377 
   36    163  Rien Cornelissen           Oploo                 1962     50e     27:50    28:07    28:05  10,999 
   37    116  Jan van Hoof               Cuijk                 1959     52e     28:33    28:56    28:48  10,725 
   38    213  Jessie Sahertian           Gennep                1980     56e     28:35    29:12    28:53  10,694 
   39    200  Ruud de Haan               Milsbeek              1962     59e     29:15    29:46    29:33  10,453 
   40    204  Norman Hutuely             Gennep                1971     60e     29:24    29:59    29:39  10,418 
   41     62  Peter Kok                  Nijmegen              1962     65e     30:43    31:20    31:02   9,953 
   42    205  Boy Janssen                Heijen                1971     78e     35:33    36:14    35:53   8,608 

5 Km - Vrouwen

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1     78  Marjan Wintjes             GAC Gemert            1962     14e     21:26    21:38    21:38  14,278 
    2     51  Laura Albers               Gassel                1992     17e     21:28    21:50    21:41  14,245 
    3     59  Astrid Castricum           Middelaar             1970     28e     23:55    24:09    24:08  12,799 
    4     86  Mirella van Haren          Gennep                1976     29e     23:51    24:09    24:06  12,817 
    5    112  Will Arts                  Cuijk                 1947     34e     25:27    25:50    25:42  12,019 
    6    134  Mirjam van der Wielen      Schaijk               1969     35e     25:50    26:08    26:06  11,834 
    7      9  Natasja Marcellis          Overloon              1969     36e     25:57    26:11    26:10  11,804 
    8    229  Wilma Cornelissen          Wilbertoord           1952     40e     26:07    26:29    26:23  11,707 
    9    220  Josefine Deckers           Kalkar (GER)          2000     42e     26:20    26:34    26:31  11,649 
   10     31  Maike Thijssen             Cuijk                 1984     44e     27:05    27:25    27:22  11,287 
   11    131  Joyce Reijs                Haps                  1977     45e     26:54    27:25    27:11  11,363 
   12    215  Judith Scheers             Milsbeek              1966     47e     27:14    27:50    27:31  11,225 
   13      4  Ingrid van Lieshout        Venhorst              1973     48e     27:37    28:02    27:56  11,058 
   14    153  Wilma vd Broek             Boxmeer               1954     49e     27:30    28:02    27:47  11,117 
   15    224  Irma Melsen                Boxmeer               1985     51e     27:48    28:11    28:05  10,999 
   16    117  Esther van Hoof            Cuijk                 1988     53e              28:57    28:48  10,725 
   17     19  Eliane Reehuis             Well Lb               1979     54e     28:42    29:05    29:00  10,651 
   18    114  Danielle Vullings          Gennep                1973     55e     28:47    29:10    29:04  10,627 
   19    108  Conny Kuijpers             Gennep                1967     57e     28:39    29:13    28:57  10,669 
   20    206  Roos Jozephs               Gennep                1990     58e     29:11    29:46    29:29  10,476 
   21     57  Anouk Vermeulen            Venray                1991     61e     29:54    30:11    30:06  10,262 
   22     58  Maryse Platel              Venray                1980     62e     29:53    30:12    30:07  10,256 
   23     45  Christa Sanders            Gennep                1957     63e     30:05    30:26    30:20  10,183 
   24    132  Mirjam Meeuws              Ottersum              1985     64e     30:38    31:12    30:57   9,980 
   25     61  Jolanda Kok                Nijmegen              1960     66e     30:43    31:20    31:03   9,948 
   26    214  Milanka van Schayk         Gennep                1976     67e     31:58    32:33    32:16   9,573 
   27    216  Astrid Steinmann           Gennep                1964     68e     31:58    32:33    32:16   9,573 
   28    212  Elise Rutten               Heijen                1981     69e     32:32    33:09    32:53   9,393 
   29    208  Conny Martens              Gennep                1967     70e     33:04    33:40    33:25   9,243 
   30    210  Yvonne Rikken              Gennep                1957     71e     33:09    33:41    33:28   9,229 
   31    203  Ellen Hermse               Gennep                1968     72e     33:10    33:42    33:28   9,229 
   32    211  Miranda van Roosmalen      Heijen                1973     73e     33:22    34:00    33:41   9,170 
   33     52  Sandra Lucassen            Heijen                1972     74e     34:10    34:42    34:29   8,957 
   34    199  Rowena Anker               Gennep                1969     75e     34:07    34:45    34:26   8,970 
   35    209  Astrid Nugteren            Milsbeek              1990     76e     34:11    34:45    34:30   8,953 
   36    207  Ingrid Kersten             Milsbeek              1959     77e     34:58    35:37    35:21   8,738 
   37    221  Ingrid vd Werf             Boxmeer               1973     79e     37:36    38:19    38:00   8,128 
   38    217  Truus Steinmetz            Milsbeek              1948     80e     40:00    40:49    40:28   7,633 

Jeugdloop - Jongens

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    234  Guus Jans                  Vianen Nb             2002      1e      2:10     2:23     2:23  17,245 
    2    222  Martijn Jansen             Venlo Blerick         2002      2e      2:14     2:26     2:26  16,890 
    3    233  Jules van Daal             Gennep                2002      3e      2:27     2:40     2:39  15,509 
    4    236  Jonas van Daal             Gennep                2004      4e      2:29     2:42     2:41  15,317 
    5    245  Jelle Tonnissen            Bergen Lb             2001      6e      2:37     2:51     2:51  14,421 
    6    237  Thomas van Orsouw          Schaijk               2006      7e               2:54     2:54  14,172 
    7    219  Len Deckers                Kalkar (GER)          2007      8e               2:54     2:54  14,172 
    8    244  Stan van Beek              Sint Anthonis         2006      9e      2:41     2:55     2:55  14,091 
    9    235  Mart Noij                  Gennep                2005     11e      2:43     3:01     3:00  13,700 
   10    241  Jondar Hoenselaar          Ottersum              2003     13e      3:16     3:30     3:29  11,799 
   11    218  Benjamin Deckers           Kalkar (GER)          2003     14e      3:18     3:33     3:33  11,577 

Jeugdloop - Meisjes

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Ronde 1  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    238  Lotte van Orsouw           Schaijk               2003      5e      2:30     2:42     2:42  15,222 
    2    239  Jet Gerrits                Oeffelt               2007     10e      2:42     2:58     2:57  13,932 
    3    231  Neel Teerling              Gennep                2006     12e      2:51     3:06     3:06  13,258 
    4    243  Iris van Beek              Sint Anthonis         2004     15e      3:16     3:34     3:34  11,523 

Bambinoloop - Jongens

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    902  Finn van de Pol            Boxmeer               2008      1e      0:29  37,241     1:36 
    2    903  Stef Terburg               Groeningen            2008      2e      0:32  33,750     1:46 
    3    764  Cato Gerrits               Oeffelt               2010      3e      0:37  29,189     2:03 
    4    901  Joris Lensen               Groesbeek             2011      5e      0:46  23,478     2:33 

Bambinoloop - Meisjes

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    763  Felice Lensen              Groesbeek             2009      4e      0:39  27,692     2:10 
    2    762  Mia Deckers                Kalkar (GER)          2011      6e      0:50  21,600     2:46 
    3    765  Lenny Terburg              Groeningen            2010      7e      0:52  20,769     2:53