[ Uitslagen AH Halve Marathon 2007 (per categorie) ]  

AH Halve Marathon - M

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1      1  Jeroen van Erp             Groesbeek             1970      1e   1:12:45  1:12:43  17,400 
    2     26  Robert Willemsen           Maastricht            1977      2e   1:14:45  1:14:45  16,934 
    3     29  Milan Perc                 Cuijk                 1971      4e   1:18:02  1:18:01  16,222 
    4     51  Nando Liem                 Waalre                1971      8e   1:21:21  1:21:19  15,560 
    5     34  Paul van Schijndel         's-Hertogenbosch      1987     14e   1:24:13  1:24:11  15,031 
    6      2  Bas Corstjens              Gennep                1984     17e   1:27:41  1:27:39  14,436 
    7     28  Stefan Kerkhoff            Milsbeek              1980     22e   1:28:59  1:28:51  14,225 
    8     36  Hascar van Rijn            Nijmegen              1971     23e   1:29:19  1:29:03  14,172 
    9     19  Paul Koks                  Hilversum             1980     26e   1:30:42  1:30:38  13,956 
   10     14  Martijn van Heereveld      Cuijk                 1974     27e   1:30:49  1:30:45  13,938 
   11     30  Koen Hendriks              Nijmegen              1982     29e   1:31:04  1:30:43  13,900 
   12     21  Thijs Peeters              Tilburg               1982     30e   1:31:08  1:31:03  13,890 
   13     20  Axel van Sleeuwen          Olympus Land van Cui  1969     41e   1:34:42  1:34:39  13,367 
   14     71  Stephen Boekholt           Goch (GER)            1978     46e   1:35:44  1:35:24  13,222 
   15     22  Jasper Peeters             Tegelen               1972     50e   1:36:24  1:36:14  13,131 
   16     18  Jasper Vermeulen           Nijmegen              1978     52e   1:36:48  1:36:40  13,077 
   17     76  Frans Loeffen              Nijmegen              1968     56e   1:37:21  1:37:04  13,003 
   18     73  Paul vd Heuvel             Helmond               1978     64e   1:38:32  1:38:13  12,847 
   19     24  Wibo Abbink                Beuningen Gld         1970     81e   1:40:26  1:40:15  12,604 
   20     74  Laurens Veugelers          Weert                 1968     82e   1:40:27  1:40:13  12,601 
   21     75  Anton Lenders              Weert                 1968     83e   1:40:28  1:40:13  12,599 
   22     53  Harald Gubbels             AV Helden             1969     89e   1:41:00  1:40:33  12,533 
   23     25  Gijs Terburg               Tilburg               1978     97e   1:41:59  1:41:54  12,412 
   24     23  Volker Pellen              Kranenburg (GER)      1970    102e   1:42:31  1:42:25  12,347 
   25      4  Guido Souren               Malden                1971    110e   1:44:00  1:43:42  12,171 
   26     40  Yordi Teuwsen              Druten                1991    124e   1:45:05  1:44:42  12,046 
   27      3  Martien Huigen             Druten                1973    125e   1:45:06  1:44:43  12,044 
   28     72  Jorg Elbers                Kruisland (GER)       1975    126e   1:45:17  1:44:54  12,023 
   29     32  Math Berbers               Boxmeer               1967    139e   1:47:23  1:46:54  11,788 
   30      5  Rogier Jacobs              Nijmegen              1974    140e   1:47:37  1:47:18  11,762 
   31     10  Johan Roos                 Venlo                 1970    143e   1:48:12  1:47:44  11,699 
   32     37  Ronald van Loveren         Beuningen Gld         1972    146e   1:48:53  1:48:34  11,625 
   33     33  Ron Frusch                 Amsterdam             1972    149e   1:49:42  1:49:16  11,539 
   34     39  George Snijders            Nijmegen              1969    150e   1:49:42  1:49:16  11,539 
   35     77  Borghs                     Gennep                1978    160e   1:51:01  1:50:51  11,402 
   36      8  Marcel Dekker              Apeldoorn             1971    163e   1:51:37  1:51:18  11,341 
   37     31  Peter van der Linden       Nijmegen              1980    165e   1:51:43  1:51:21  11,331 
   38     78  Geert Verberk              Oeffelt               1974    174e   1:53:28  1:53:02  11,156 
   39     27  Mark Strik                 Oss                   1984    185e   1:59:11  1:59:04  10,621 
   40     35  Bart Kroon                 Loopservice.nl        1974    191e   2:01:47  2:01:28  10,394 
   41     15  Frank Reynen               Dortmund (GER)        1967    198e   2:07:30  2:07:15   9,928 

AH Halve Marathon M40

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    108  Bert Vanwersch             Achilles-Top          1966      9e   1:21:50  1:21:49  15,468 
    2    117  Gidy Lamers                Olympus Land van Cui  1962     13e   1:24:00  1:23:58  15,069 
    3    126  Erwin Jaspers              Ven-Zelderheide       1965     15e   1:24:32  1:24:30  14,974 
    4    116  Willie Hendriks            Sint Anthonis         1962     16e   1:26:15  1:26:12  14,676 
    5    167  R van Dommelen             Bakel                 1965     18e   1:27:55  1:27:51  14,398 
    6    102  Peter van Hensbergen       SV Vitesse '08        1964     21e   1:28:29  1:28:26  14,306 
    7    130  Nico van Knippenberg       Venlo                 1964     32e   1:31:26  1:31:24  13,844 
    8    131  Andreas Pasckert           Isselburg (GER)       1965     38e   1:32:56  1:32:52  13,621 
    9    132  Dieter Perau               Kevelaar (GER)        1963     43e   1:35:15  1:35:10  13,289 
   10    133  G van Lier                 Nijmegen              1962     51e   1:36:28  1:36:10  13,122 
   11    134  Frank Verweij              Nijmegen              1965     55e   1:37:04  1:36:40  13,041 
   12    166  Bernard van de Beld        Boxmeer               1965     57e   1:37:24  1:37:03  12,996 
   13    107  Jos Dimmers                Arnhem                1965     61e   1:38:07  1:37:56  12,901 
   14    123  Lorenz Thijssen            Venray                1967     98e   1:42:09  1:41:49  12,392 
   15    104  Ruud Jakobs                SV Vitesse '08        1962    101e   1:42:19  1:42:12  12,372 
   16    105  Rob Aerdts                 Siebengewald          1964    104e   1:42:53  1:42:44  12,303 
   17    113  Toon Boonman               Malden                1964    113e   1:44:09  1:43:48  12,154 
   18    118  Erik van den Akker         Tegelen               1967    120e   1:44:46  1:44:29  12,082 
   19    129  Peter van Soest            Venlo                 1964    122e   1:45:01  1:44:38  12,054 
   20    114  Wolfgang Lindlar           Kalkar (GER)          1963    129e   1:45:35  1:45:13  11,989 
   21    109  Wiel Vercoulen             Eindhoven             1962    145e   1:48:49  1:48:32  11,633 
   22    127  Shahien Mohamedradja       Boxmeer               1963    147e   1:49:04  1:48:41  11,606 
   23    110  Ardie Peters               Gennep                1965    153e   1:49:56  1:49:27  11,514 
   24    121  John Schinck               Arcen                 1965    164e   1:51:40  1:51:18  11,336 
   25    111  Edwin Schelbergen          Bergen Lb             1964    168e   1:51:59  1:51:43  11,304 
   26    122  Twan de Bruijn             Vortum Mullem         1963    171e   1:52:13  1:51:43  11,280 
   27    124  Hans Janssen               SV Vitesse '08        1963    172e   1:52:18  1:52:01  11,272 
   28    125  Erik ter Burg              Boxmeer               1963    196e   2:05:39  2:05:10  10,074 
   29    120  John Hopman                Gennep                1967    204e   2:14:21  2:14:07   9,422 

AH Halve Marathon M45

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    223  Carel Doreleijers          Athlos                1960      3e   1:17:27  1:17:26  16,344 
    2    204  Marcel Klamer              Dionysos              1961      6e   1:19:43  1:19:41  15,879 
    3    213  John Stassen               Loopgroep PK          1960      7e   1:20:37  1:20:36  15,702 
    4    216  Michel Bekker              Millingen aan de Rij  1961     11e   1:23:40  1:23:36  15,129 
    5    225  Wim Gijsbers               Boxmeer               1957     19e   1:28:21  1:28:19  14,327 
    6    221  Jos Peters                 Groesbeek             1961     36e   1:32:51  1:32:45  13,633 
    7    235  Hans van den Eerenbeemt    Diessen               1960     40e   1:34:40  1:34:38  13,371 
    8    214  Gerrit jan Griepsma        Millingen aan de Rij  1960     45e   1:35:26  1:35:17  13,264 
    9    233  Ralph Knops                Venlo                 1959     47e   1:35:47  1:35:36  13,215 
   10    227  Herman Valckx              Broekhuizenvorst      1962     48e   1:36:05  1:35:59  13,174 
   11    229  Bert Reintjes              Boxmeer               1959     53e   1:36:50  1:36:43  13,072 
   12    272  Rene van Goethem           Ottersum              1962     58e   1:37:31  1:37:23  12,981 
   13    212  Jan Wilms                  AV Helden             1957     60e   1:37:51  1:37:24  12,936 
   14    273  Hans Scheltinga            Nijmegen              1959     63e   1:38:23  1:38:17  12,866 
   15    215  Hans Schmitt               Ottersum              1959     65e   1:38:44  1:38:33  12,821 
   16    230  Pierre Groenen             Middelaar             1958     69e   1:39:18  1:39:01  12,747 
   17    234  Jos Beers                  Mook                  1961     80e   1:40:20  1:39:56  12,616 
   18    226  Rob Loozen                 Beek Ubbergen         1957     86e   1:40:36  1:40:20  12,583 
   19    217  Joop Bemelmans             Helmond               1959     91e   1:41:27  1:41:03  12,477 
   20    209  Louis Schouren             Venlo                 1961     93e   1:41:39  1:41:27  12,453 
   21    210  Loek van de Liefvoort      Grubbenvorst          1957     95e   1:41:49  1:41:38  12,432 
   22    218  Coert Langen               Venlo                 1957    106e   1:43:13  1:42:51  12,264 
   23    228  Albert Bokslag             Boxmeer               1962    107e   1:43:53  1:43:32  12,185 
   24    222  Peter van Elferen          Beuningen Gld         1958    109e   1:44:00  1:43:48  12,171 
   25    271  Peter ter Huurne           Venray                1958    111e   1:44:04  1:43:49  12,164 
   26    224  Sjaak Hendriks             Sint Anthonis         1958    117e   1:44:45  1:44:42  12,084 
   27    208  Piet Selbach               Beek Ubbergen         1957    121e   1:44:48  1:44:43  12,078 
   28    219  Klaus Kleinmann            Kalkar (GER)          1960    127e   1:45:33  1:45:11  11,993 
   29    205  Huub Steinmann             AV Wijchen            1960    135e   1:46:30  1:46:19  11,886 
   30    201  Henri van Aalst            Atletico '73          1960    138e   1:46:58  1:46:41  11,834 
   31    203  Hans Willems               Rijkevoort            1961    151e   1:49:48  1:49:39  11,528 
   32    232  Ton Weekers                Nederweert            1960    156e   1:50:18  1:50:07  11,476 
   33    220  Harindra Fernando          Mook                  1958    161e   1:51:18  1:50:50  11,373 
   34    236  Leo van Eeuwijk            Ewijk                 1958    167e   1:51:55  1:51:32  11,310 
   35    231  Thijs Bijlmakers           Nederweert            1960    170e   1:52:08  1:51:56  11,289 
   36    300  Addo Kranendonk            Nijmegen              1959    177e   1:54:28  1:54:07  11,058 
   37    206  Helmut Janßen              Kleve (GER)           1958    178e   1:54:43  1:54:15  11,034 
   38    207  Piet van der Zee           Echt                  1959    179e   1:55:05  1:54:38  10,999 

AH Halve Marathon M50

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    306  John Janssen               Veteranen Nederland   1957      5e   1:19:26  1:19:25  15,936 
    2    319  Vincent Horstink           Nijmegen              1954     10e   1:22:06  1:22:03  15,418 
    3    372  Wim Toonen                 Siebengewald          1955     42e   1:34:45  1:34:31  13,360 
    4    312  Ves Verhaegh               Venlo                 1956     44e   1:35:16  1:35:07  13,287 
    5    332  Peter Brückner             Kranenburg (GER)      1956     49e   1:36:19  1:36:14  13,142 
    6    329  Arnold Verijdt             Echt                  1954     54e   1:36:51  1:36:38  13,070 
    7    323  Marc Derkse                Venlo                 1957     66e   1:38:59  1:38:48  12,788 
    8    304  Ben Janssen                Milsbeek              1953     67e   1:39:09  1:38:52  12,767 
    9    322  Herman Lemmen              Venlo                 1957     68e   1:39:12  1:39:02  12,760 
   10    314  Jos Wilmer                 Venlo                 1953     70e   1:39:19  1:39:08  12,745 
   11    321  Jan Maessen                Venray Regio          1952     72e   1:39:28  1:39:14  12,726 
   12    331  Ton Rückert                Loopservice.nl        1954     73e   1:39:36  1:39:23  12,709 
   13    305  Jam Rossen                 Wijchen               1952     74e   1:39:44  1:39:29  12,692 
   14     50  Paul Kasbergen             Lith                  1957     75e   1:39:50  1:39:33  12,679 
   15    308  Frans van Kolck            Nijmegen              1957     77e   1:39:55  1:39:27  12,669 
   16    330  Tom Langen                 Groesbeek             1955     85e   1:40:31  1:40:10  12,593 
   17    340  Teun Noordhoek             Numansdorp            1953     88e   1:40:52  1:40:44  12,549 
   18    311  Jan Gerbecks               Afferden Lb           1956     92e   1:41:35  1:41:19  12,461 
   19    303  Matthee Moons              Malden                1954     96e   1:41:51  1:41:37  12,428 
   20    325  Martin Gorissen            Venlo                 1952     99e   1:42:11  1:42:01  12,388 
   21    320  Peter van Florop           Gennep                1954    103e   1:42:51  1:42:32  12,307 
   22    338  Piet Buitendijk            Nijmegen              1957    116e   1:44:34  1:44:30  12,105 
   23    307  Frans Baltussen            Sint Anthonis         1957    118e   1:44:45  1:44:37  12,084 
   24    310  Jos van de Graaf           Sint Anthonis         1955    119e   1:44:46  1:44:23  12,082 
   25    316  Fred Muijrers              Loopservice.nl        1953    128e   1:45:35  1:45:10  11,989 
   26    302  Peter Kegel                AV Helden             1956    132e   1:46:04  1:45:37  11,934 
   27    328  Paul Jansen                Molenhoek Lb          1954    133e   1:46:20  1:45:56  11,904 
   28    337  Hans Looch                 Millingen aan de Rij  1954    137e   1:46:51  1:46:49  11,847 
   29    333  Piet Hopman                Gennep                1957    141e   1:48:01  1:47:47  11,719 
   30    371  L J de Jong                Venlo                 1956    142e   1:48:04  1:47:51  11,713 
   31    324  Peter Arts                 Cuijk                 1954    144e   1:48:19  1:48:08  11,686 
   32    313  Sebastianus Niggebrugge    Ulft                  1953    173e   1:52:36  1:52:16  11,242 
   33    326  Toon Maassen               Oeffelt               1955    175e   1:53:29  1:53:21  11,154 
   34    318  Peter Leijten              Gennep                1957    180e   1:55:09  1:54:49  10,993 
   35    334  Fred Kuijpers              Oss                   1953    187e   1:59:35  1:59:26  10,585 
   36    339  Tonny Boomgaars            Ottersum              1953    189e   2:01:11  2:00:54  10,445 
   37    336  Rob Lieskamp               Nijmegen              1956    200e   2:09:42  2:09:17   9,760 

AH Halve Marathon M55

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    435  Cees v d Velden            Ewijk                 1952     12e   1:23:47  1:23:46  15,108 
    2    427  Harrie Theunissen          Oeffelt               1952     24e   1:29:41  1:29:34  14,114 
    3    416  Hans Dickhout              Cifla                 1952     25e   1:30:02  1:29:56  14,059 
    4    431  Peter Giesberts            Mook                  1949     28e   1:31:01  1:30:56  13,908 
    5    421  Rien van Domburgh          Nijmegen Atletiek     1947     35e   1:32:33  1:32:30  13,677 
    6    430  Ferdi Pellen               Kranenburg (GER)      1945     37e   1:32:56  1:32:51  13,621 
    7    415  Toon Heijmans              Loopgroep PK          1948     62e   1:38:08  1:37:53  12,899 
    8    429  Leo Heere                  PAC                   1948     71e   1:39:27  1:39:17  12,728 
    9    418  Piet Gerrits               Veteranen Nederland   1943     78e   1:40:12  1:40:06  12,633 
   10    426  Jos Otten                  Nijmegen              1948     79e   1:40:14  1:39:52  12,629 
   11    433  Martin Toonen              Siebengewald          1950     84e   1:40:30  1:40:14  12,595 
   12    410  Piet Peeters               Bergen Lb             1950     87e   1:40:37  1:40:31  12,581 
   13    434  Sies Liebrand              Venray                1950    112e   1:44:08  1:43:42  12,156 
   14    414  Toon Aben                  Olympus Land van Cui  1951    115e   1:44:20  1:44:14  12,132 
   15    432  Nol Janssen                Gendt                 1952    123e   1:45:04  1:44:51  12,048 
   16    405  Ed de Korte                SV Vitesse '08        1947    130e   1:45:56  1:45:41  11,949 
   17    409  Werner Schins              Venlo                 1949    131e   1:45:58  1:45:36  11,945 
   18    403  Peter Bos                  Boxmeer               1948    134e   1:46:21  1:45:55  11,902 
   19    404  Ger van Hoof               Sint Anthonis         1947    148e   1:49:22  1:49:00  11,574 
   20    406  Kees van Gastel            Veteranen Nederland   1932    154e   1:50:10  1:50:00  11,490 
   21    412  Piet Hopman                Ottersum              1950    155e   1:50:15  1:49:56  11,481 
   22    474  R Peperzak                 Milsbeek              1951    157e   1:50:33  1:50:30  11,450 
   23    419  Martien Bongers            Boxmeer               1951    158e   1:50:39  1:50:11  11,440 
   24    422  Henk Gijsbers              Boxmeer               1947    159e   1:50:39  1:50:11  11,440 
   25    425  Willems Ger                Kronenberg            1949    162e   1:51:34  1:51:20  11,346 
   26    424  Toon van Tienen            Rijkevoort            1946    181e   1:55:35  1:55:19  10,952 
   27    402  Jan Poppelaars             Arcen                 1944    184e   1:58:05  1:57:45  10,720 
   28    413  Ad Peters                  Milsbeek              1938    190e   2:01:31  2:01:02  10,417 
   29    471  Dick de Wit                Veenendaal            1944    193e   2:03:47  2:03:42  10,226 
   30    472  J Hendriks                 Sint Anthonis         1945    195e   2:04:49  2:04:25  10,141 
   31    428  Theo Bouwmans              De Keien              1948    197e   2:07:24  2:07:12   9,936 
   32    411  Goof Spiekman              Boxmeer               1950    199e   2:08:40  2:08:14   9,838 
   33    423  Ferry Hendriks             Nijmegen              1948    202e   2:12:43  2:12:23   9,538 
   34    417  Tom Veder                  Bilthoven             1945    205e   2:19:43  2:19:41   9,060 

AH Halve Marathon V

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    501  Marjon Hesselink           Nijmegen Atletiek     1985     34e   1:31:46  1:31:44  13,794 
    2    500  Jasmijn Arts               Nijmegen              1979    100e   1:42:15  1:42:09  12,380 
    3    502  Diana Rutjes               Millingen aan de Rij  1977    105e   1:42:55  1:42:51  12,299 

AH Halve Marathon V35

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    543  Corinne Termaat            Seven Hills Running   1969     33e   1:31:32  1:31:30  13,829 
    2    542  Martina Naß                Kranenburg (GER)      1967     90e   1:41:16  1:41:11  12,500 
    3    541  Shareen Idu                Utrecht               1970    203e   2:13:28  2:13:10   9,484 

AH Halve Marathon V40

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    588  Fiona Jaberg               Lopersgroep Deurne    1964     20e   1:28:28  1:28:23  14,308 
    2    592  Nathalie Backer            Diessen               1967     39e   1:34:36  1:34:36  13,381 
    3    587  Astrid Walther             Millingen aan de Rij  1967    152e   1:49:51  1:49:43  11,523 
    4    585  Anita Schouren             Venlo                 1965    166e   1:51:46  1:51:35  11,326 
    5    583  Gabriëlla de Lorijn        Nijmegen              1966    182e   1:57:07  1:57:04  10,808 
    6    582  Brenda Gerrits             Heumen                1967    194e   2:04:44  2:04:20  10,148 
    7    593  Yvonne Jansen              Velp Gld              1964    201e   2:10:03  2:09:47   9,733 
    8    586  Peggy Idu                  Nieuwegein            1962    207e   2:23:43  2:23:24   8,808 

AH Halve Marathon V45

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    622  Karin Klamer               Dionysos              1961     31e   1:31:19  1:31:16  13,862 
    2    625  Bep van Dijk               SV Vitesse '08        1957     59e   1:37:32  1:37:15  12,978 
    3    627  Betty Verwegen             Oss '78               1959     76e   1:39:50  1:39:33  12,679 
    4    623  Marian Wouters-Opsteegh    Loopgroep PK          1959    108e   1:43:56  1:43:46  12,179 
    5    641  Rita Sessink               Gaanderen             1960    114e   1:44:10  1:43:49  12,152 
    6    626  Anoushka Knook             De Keien              1960    136e   1:46:30  1:46:18  11,886 
    7    621  Marianne Dees              Nijmegen              1958    192e   2:03:07  2:03:02  10,281 
    8    624  Roswitha van de Sandt      Nieuwegein            1960    206e   2:20:52  2:20:34   8,986 

AH Halve Marathon V50

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    666  Maria Voss                 Bedburg-Hau (GER)     1955     94e   1:41:45  1:41:43  12,440 
    2    667  Helga Wilting              Kalkar (GER)          1954    169e   1:52:04  1:51:42  11,295 
    3    664  Atie Meulstee-Thijssen     SV Vitesse '08        1955    176e   1:53:47  1:53:26  11,125 
    4    661  Trix van Stokkum           Milsbeek              1954    183e   1:57:45  1:57:42  10,750 
    5    662  Emmy van Caspel            Vlissingen            1952    186e   1:59:16  1:59:07  10,613 
    6    665  Elfriede Wagner            Kranenburg (GER)      1949    188e   2:00:01  1:59:51  10,547 

Zuidstaete 15 Km - Mannen

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    1,130km  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    901  Kevin van Gils             Veldhoven             1980      1e      4:25  1:04:10  1:04:06  14,026 
    2    910  Hans Gijsbers              Lopersgroep Deurne    1953      2e      4:49  1:06:07  1:06:04  13,612 
    3    909  Toon Verkerk               Veteranen Nederland   1954      3e      4:39  1:07:07  1:07:03  13,409 
    4    906  René Jansen                Nijmegen              1949      4e      5:06  1:09:43  1:09:34  12,909 
    5    907  Noud Urselmann             Sporting Boxmeer      1965      5e      5:26  1:10:18  1:10:15  12,802 
    6    941  Maurits Basten             Cuijk                 1970      6e      5:13  1:12:35  1:12:23  12,400 
    7    940  Marcel Sanders             Ven-Zelderheide       1959      9e      4:26  1:13:34  1:13:32  12,234 
    8    913  Jan Verbeek Wolthuys       SV Vitesse '08        1948     12e      5:30  1:17:35  1:17:33  11,600 
    9    914  Hans Giard                 Utrecht               1979     13e      5:29  1:17:35  1:17:33  11,600 
   10    902  Joop Coolen                Wijchen               1949     14e      5:21  1:19:21  1:19:15  11,342 
   11    911  Wim van Gestel             Tegelen               1956     15e      5:23  1:19:24  1:19:16  11,335 
   12    912  Ruud Segers                Boxmeer               1960     18e      5:54  1:26:51  1:26:42  10,363 

Zuidstaete 15 Km - Vrouwen

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    1,130km  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    969  Heidi Derks                Wanroij               1984      7e      5:02  1:12:38  1:12:34  12,391 *
    2    952  Willemien Gijsbers         Lopersgroep Deurne    1957      8e      5:05  1:12:50  1:12:46  12,357 
    3    953  Mia Jacobs Stax            SV Vitesse '08        1959     10e      5:32  1:14:37  1:14:29  12,062 
    4    968  Jonne vd Zwet              Maastricht            1983     11e      5:39  1:14:49  1:14:41  12,029 
    5    955  Charlotte Eleveld          Nijmegen              1952     16e      5:37  1:20:35  1:20:26  11,169 
    6    954  Anneke Schenk              Kranenburg (GER)      1947     17e      5:59  1:22:13  1:22:05  10,947 

Zuidstaete 10 Km - Mannen (sommige mannen hebben het keerpunt gemist. Indien u dan 930/1130 deel pakt van uw 930 tijd dan hebt u een gecorrigeerde tijd voor de 930m, vb 4:11 wordt 3:26)

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    930m     Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    829  Danny Froeling             Cifla                 1972      1e      4:11    37:36    37:35  15,957 
    2    845  Alexander van Bavel        Boxmeer               1973      2e      4:12    38:22    38:20  15,639 
    3    836  Huub Brueren               Venlo                 1959      3e      4:16    38:29    38:28  15,591 
    4    834  Jim vd Putten              Nijmegen              1962      4e      4:17    38:31    38:29  15,578 
    5    982  Geert Linders              Ysselsteyn  LB        1966      5e      4:16    38:42    38:40  15,504 
    6    981  Pim vd Oever               Oploo                 1974      6e      4:11    39:04    39:03  15,358 
    7    831  Erik Willems               Sint Anthonis         1966      7e      4:11    39:10    39:08  15,319 
    8    822  Joop Zanders               Horst                 1956      8e      4:13    39:31    39:30  15,183 
    9    816  Tom van Deurzen            NSAV 't Haasje        1985      9e      4:01    39:32    39:31  15,177 
   10    983  Ton Melssen                Wyler (GER)           1964     10e      4:12    39:34    39:32  15,164 
   11    838  Hans Bulkens               Boxmeer               1962     11e      4:12    39:45    39:43  15,094 
   12    810  Arno Beugels               Milsbeek              1981     12e      4:13    40:05    40:04  14,969 
   13    840  Jan Poelen                 Mook                  1968     13e      4:30    41:22    41:19  14,504 
   14    827  Jan-Peter Ploemen          Nijmegen Atletiek     1963     15e      4:25    42:28    42:26  14,129 
   15    806  Theo Toonen                Siebengewald          1959     16e      4:05    42:40    42:37  14,063 
   16    815  Jeroen Luckers             Nijmegen              1979     17e      4:23    42:46    42:44  14,030 
   17    842  Eric de Waal               Beek Ubbergen         1977     18e      4:10    42:54    42:48  13,986 
   18    970  A van Oosteren             Nijmegen              1953     19e      4:36    43:02    43:01  13,943 
   19    830  Riny Wismans               Lopersgroep Deurne    1956     20e      4:33    43:06    43:04  13,921 
   20    846  Tom Hopman                 Ottersum              1989     21e      4:03    43:19    43:15  13,851 
   21    802  Rene van der Heijden       Leuth                 1964     22e      4:02    43:21    43:14  13,841 
   22    820  Arno Wientjes              Vianen Nb             1964     24e      4:12    44:05    44:03  13,611 
   23    814  Paul Smeets                Unitas                1950     26e      4:16    44:23    44:17  13,519 
   24    828  Jos van den Bongaardt      Nijmegen              1955     27e      4:24    45:06    45:01  13,304 
   25    805  Peter Waterkoort           Loopservice.nl        1955     28e      4:23    45:22    45:16  13,226 
   26    844  Tom van Daal               Ottersum              1989     29e      4:08    45:26    45:23  13,206 
   27    803  Piotr Quee                 Nijmegen              1980     30e      4:29    46:21    46:15  12,945 
   28    847  Istwan Vens                Heijen                1973     31e      4:30    46:25    46:21  12,926 
   29    824  Ferenc Vissers             Nijmegen              1974     33e      4:21    48:57    48:51  12,257 
   30    823  Niek Verheijen             Sporting Boxmeer      1958     35e      4:48    49:22    49:13  12,154 
   31    882  Jan van den Berg           Oeffelt               1957     36e      4:37    49:30    49:20  12,121 
   32    833  G Peters                   Nijmegen              1955     37e      5:00    49:43    49:35  12,068 
   33    807  Sjraar Driessen            Steijl                1961     39e      4:27    49:59    49:56  12,004 
   34    843  Bart Miggiels              Beugen                1966     40e      4:21    50:09    50:05  11,964 
   35    972  Gerdo Straatman            Siebengewald          1973     41e      4:23    50:11    50:01  11,956 
   36    835  Marcel Janssen             Siebengewald          1973     43e      4:26    50:44    50:33  11,827 
   37    826  Ton van Rijswijk           SV Vitesse '08        1958     44e      4:42    51:37    51:30  11,624 
   38    818  Peet Benjamin              Nijmegen              1976     46e      4:32    52:13    52:05  11,491 
   39    801  Thijn van den Berg         Malden                1954     47e      4:51    52:34    52:26  11,414 
   40    825  Eric Thiesen               Arcen                 1963     50e      5:14    54:31    54:30  11,006 
   41    811  Horstink Stijn             Nijmegen              1991     53e      4:52    55:22    55:21  10,837 
   42    819  Rob Hendriks               Cuijk                 1961     54e      5:32    55:25    55:16  10,827 
   43    804  Robert van den Berg        Loopservice.nl        1960     55e      5:11    55:34    55:23  10,798 
   44    812  Johan van der Mee          Nijmegen              1939     58e      5:02    56:16    56:12  10,664 
   45    809  Henri Spanjers             Ravenstein            1957     60e      5:22    56:19    56:15  10,654 
   46    821  John Schoutrop             Nijmegen              1954     61e      4:51    56:24    56:19  10,638 
   47    971  A Visscher                 Boxmeer               1956     62e      4:52    56:36    56:27  10,601 
   48    837  Ad Houtepen                Ottersum              1946     64e      4:51    57:47    57:42  10,384 
   49    841  Jamie van Baarle           Spijkenisse           1979     67e      5:20    59:26    59:20  10,095 
   50    832  Van Baarle                 Hekelingen            1948     68e      5:20    59:26    59:20  10,095 
   51    808  Herman Roosenboom          RRZ                   1955     73e      5:22    59:52    59:49  10,022 
   52    813  Tino Ziemke                Bergen Lb             1968     75e      5:27  1:00:02    59:57   9,994 

Zuidstaete 10 Km - Vrouwen (sommige vrouwen hebben het keerpunt gemist. Indien u dan 930/1130 deel pakt van uw 930 tijd dan hebt u een gecorrigeerde tijd voor de 930m, vb 4:15 wordt 3:29 )

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    930m     Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1    875  Cecile van der Sanden      Bemmel                1964     14e      4:15    42:24    42:18  14,151 
    2    861  Ryan van Baal              Loopservice.nl        1970     23e      4:04    43:34    43:31  13,772 
    3    863  Mieke Flupsen              Unitas                1972     25e      4:16    44:23    44:17  13,519 
    4    880  Chantal Straatman          Cuijk                 1974     32e      4:39    48:01    47:57  12,496 
    5    852  Noortje Corstjens          Gennep                1988     34e      4:26    49:15    49:11  12,183 
    6    865  Monique van der Donk       Cifla                 1978     38e      4:55    49:58    49:54  12,008 
    7    853  Mireille Christiaans       Cuijk                 1974     42e      4:38    50:14    50:10  11,944 
    8    866  Karin Berkhout             Nijmegen              1959     45e      4:33    51:55    51:48  11,557 
    9    858  Wilma Sassen               Venray                1980     48e      5:03    52:38    52:32  11,400 
   10    855  Henriëtte ten Barge        Oosterhout gem Nijme  1956     49e      5:01    54:09    54:03  11,080 
   11    864  Marjo Heere                Doorwerth             1949     51e      5:08    54:41    54:30  10,972 
   12    871  Klaartje Verhoeven         Utrecht               1967     52e      4:38    54:54    54:47  10,929 
   13    884  Carin vd Berg              Boxmeer               1966     56e      4:56    56:00    55:49  10,714 
   14    872  Mieke Huigen               Druten                1962     57e      5:10    56:12    56:04  10,676 
   15    851  Tilly Gerbecks             Groesbeek             1957     59e      5:13    56:16    56:08  10,664 
   16    881  Annemieke Bruijns          Nijmegen              1955     63e      5:02    56:49    56:43  10,560 
   17    856  Conny Kuijpers             Gennep                1967     65e      5:10    57:57    57:47  10,354 
   18    883  R Enzlin                   Spijkenisse           1981     66e      5:20    59:26    59:19  10,095 
   19    873  Yvonne Rutting             Ewijk                 1959     69e      5:10    59:30    59:22  10,084 
   20    870  Jeannette Verheul          Milsbeek              1961     70e      5:10    59:36    59:25  10,067 
   21    859  Yvonne Spanjers            Eindhoven             1967     71e      5:25    59:50    59:47  10,028 
   22    857  Dianne Spanjers            RRZ                   1961     72e      5:24    59:52    59:48  10,022 
   23    862  Irma Ziemke                Bergen Lb             1969     74e      5:27  1:00:02    59:57   9,994 
   24    867  Marga Nooren               Nijmegen              1947     76e      5:23  1:00:20  1:00:13   9,945 
   25    868  Tilly Geerards             Nijmegen              1948     77e      5:31  1:02:25  1:02:18   9,613 
   26    860  Janneke van den Berg       Boxmeer               1971     78e      5:40  1:03:13  1:03:04   9,491 
   27    869  Anita Thiesen              Arcen                 1964     79e      5:18  1:06:39  1:06:36   9,002 

Jeugdloop - Jongens

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   J144  Christiaan Driessen        Steijl                          2e      4:32  13,235     4:32 
    2   J146  Tom van de Cruijsen        Gennep                          3e      4:34  13,139     4:34 
    3   J140  Tom van der Horst          Groesbeek                       4e      4:38  12,950     4:38 
    4   J141  Coen Doreleijers           Harderwijk                      5e      4:45  12,632     4:45 
    5   J145  Dave Artz                  Boxmeer                         6e      4:47  12,544     4:47 
    6   J139  Jorn van der Horst         Groesbeek                       7e      4:48  12,500     4:48 
    7   J142  Martijn Schapen            Ven-Zelderheide                 8e      5:07  11,726     5:07 
    8   J147  Jorai Makulessy            Ottersum                        9e      5:21  11,215     5:21 
    9   J143  Cedric Thiesen             Arcen                          11e      6:13   9,651     6:13 

Jeugdloop - Meisjes

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   J224  Marije Peters              Groesbeek                       1e      4:29  13,383     4:29 
    2   J223  Siri Ploemen               Mook                           10e      5:22  11,180     5:22